رفتن به محتوای اصلی
شرکت گروه فناوران ایرمان انرژی
02166565004
حضور گروه فناوران ایرمان انرژی در نمایشگاه اینتر سولار آلمان

حضور گروه فناوران ایرمان انرژی در نمایشگاه اینتر سولار آلمان

نمایشگاه اینتر سولار در تاریخ 22-20 ژوئن در شهر مونیخ آلمان برگزار گردید.

این نمایشگاه در 4 بخش مختلف به صورت زیر برگزار شد.

  • صنعت خورشیدی

  • باتری ها و سیستم ذخیره سازی انرژی

  • برق خورشیدی و حمل و نقل

  • استفاده هوشمند از انرژی در صنایع و ساختمان ها

شرکت ها از 49 کشور، محصولات، پروژه ها و ایده های نو خود را در 8 سالن ارائه دادند. حدود 47000 بازدیدکننده از 155 کشور در این رویداد هیجان انگیز و آموزنده شرکت داشتند.

در کنار برگزاری نمایشگاه و رونمایی از جدیدترین محصولات و تکنولوژی های حوزه انرژی خورشیدی، سخنرانی های بسیاری نیز برگزار گردید.

اینتر سولار

نقطه قوت این نمایشگاه، تلاش کمپانی ها برای ارائه محصولات و تکنولوژی های جدید بود که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

اینتر سولار

از محصولات ارائه شده در نمایشگاه می توان به انواع تجهیزات خورشیدی منفصل از شبکه، پنل های خورشیدی سیلیکونی دوطرفه، پنل های BIPV با نمایی بسیار جذاب و کارایی فوق العاده، پنل هایی با قابلیت نصب آسان در سقف خانه ها، پنل های لایه نازک، انعطاف پذیر و ….اشاره نمود. که در ادامه برخی از تصاویر مربوط به نمایشگاه را مشاهده می نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

سعید عسگری نماینده شرکت گروه فناوران ایرمان انرژی در این نمایشگاه از غرفه های شرکت های مطرح اروپایی و آمریکایی دیدن نمود و درمورد فناوریهای به کار رفته در محصولاتشان به بحث پرداختند.

سعید عسگری

در بازدید از غرفه مربوط به پنل های خورشیدی دو طرفه، درمورد نحوه عملکرد، مکان های مورد استفاده و هزینه تمام شده پرسیده شد. از این پنل هل در پارکینگ ها و فضای باز استفاده می شود که دارای بازده 25 درصد می باشند. تصاویر مربوط به این نوع پنل خورشیدی را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

پنل

از غرفه چراغ های خیابانی خورشیدی مورد استفاده در پارک های هوشمند بازدید شد و درمورد طرح های مربوط به پارک ها و شهرهای خورشیدی هوشمند صحبت هایی انجام شد.

شهر خورشیدیشهر خورشیدی

 

در ارتباط با همکاری های دو طرفه با شرکت های معروف اروپایی رایزنی هایی انجام گرفت و این شرکت ها نیز تمایل زیادی به همکاری با گروه فناوران ایرمان انرژی داشتند. امیدواریم که در آینده ای نه چندان دور با ارائه تکنولوژی های نو در حوزه انرژی خورشیدی بتوانیم باعث پیشرفت کشورمان در این زمینه شده و علاوه بر رفع نیازهای داخلی، بازار کشورهای همسایه را نیز در دست بگیریم.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا